Меню Закрити

Сертифікатна програма «Клінічна психологія» в ТНМУ

Сертифікатна програма “КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ” призначена для розвитку та розширення професійних навичок психологів у сферах сучасної психотерапії, патопсихології, психіатричної пропедевтики, клінічної психодіагностики, клінічної нейропсихології та формування практичних навичок для їх успішного використання в клінічній психологічній практиці.

Програма орієнтована напсихологів, клінічних психологів та спеціалістів, які мають вищу освіту ОР “Магістр” зі спеціальності 053 “Психологія” та працюють у галузі охорони здоров’я.

Згідно з наказом МОЗ України № 1782  від 30.09.2022, посаду клінічного психолога у психологічних, реабілітаційних та кризових центрах відтепер зможуть обіймати спеціалісти, які не лише мають психологічну освіту магістерського рівня за спеціальністю «Психологія», але й до 01 січня 2026 року пройшли спеціалізовану підготовку за фахом «Клінічна психологія».

Особливості підготовки за програмою:

Програма включає наступні освітні компоненти:

• Пропедевтика психіатрії
  • Клінічна нейродіагностика
  • Психіатрія для клінічних психологів
  • Основи психокорекції
  • Кризова психологічна допомога

Програма допоможе вам набути уміння:

• обирати і застосувати науково верифіковані методи психодіагностики та доказові методики і техніки практичної діяльності;
  • здійснювати практичну консультаційно-психотерапевтичну та психокорекційну діяльність з використанням валідних методів та технік;
  • розробляти стратегії, організовувати та проводити клініко-психологічне дослідження;
  • ефективно взаємодіяти з колегами в моно- та мультидисциплінарних командах;
  • розробляти та впроваджувати інноваційні методи психологічної допомоги та корекції психоемоційного стану клієнтам;
  • надавати кризову психологічну допомогу.

Спікери:  провідні спеціалісти кафедри психіатрії, наркології та медичної психології  Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевськогота

Обсяг програми та тривалість: 10,4 кредитів ЄКТС упродовж 2 місяців (198 год. навчальних занять) у формі мультимедійних та інтерактивних лекцій, семінарів та практичних занять, самостійного навчання, групової та індивідуальної роботи тощо

Початок навчання01 листопада 2023 р. ( щодня з 10:00 з понеділка по п’ятницю 10 по 4 години на день залежно  від теми)

Формат навчання: очна (офлайн)